EKİBİMİZ

Av. Oktay Barlass

Büromuzun kurucusu Oktay BARLASS, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1964 yılında mezun olmuştur.

Başta Enerji, Otomotiv Yan Sanayii, Serbest Bölge İşletmeciliği, Madencilik, Ağaç ve Orman Sanayii alanlarında faaliyet gösteren şirketler olmak üzere pek çok şirkette hukuk danışmanlığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Birçok birleşme, bölünme ve satın alma projesinde yerli ve yabancı müvekkillerini temsil etmiş bulunan Oktay BARLASS aynı zamanda Yeminli Mali Müşavir unvanına sahip olup meslek hayatı boyunca çok sayıda vergi davası üstlenmiştir.   

Av. Prof. Dr. İrfan Barlass

İrfan BARLASS 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur ve halen İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mali Hukuk Ana Bilim Dalında öğretim üyesidir.

Vergi Hukuku alanında yazılmış kitapları ve makaleleri bulunan İrfan BARLASS; otomotiv, kimya, turizm, rüzgar enerjisi alanlarında faaliyet gösteren şirketlerin hukuk danışmanlığını sürdürmekte olup ayrıca çok sayıda satın alma, bölünme ve birleşme projesinde yerli ve yabancı müvekkillerini temsil etmiştir. 

Av. Bülent Gültekin

Bülent GÜLTEKİN, 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Ağırlıklı olarak, Taşıma Hukuku,Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku ve  Gayrimenkul Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdüren GÜLTEKİN’in danışmanlık hizmeti verdiği müvekkilleri arasında Türkiye’nin önemli lojistik ve uluslararası nakliye şirketleri yer almaktadır.

Av. Gülşah Kahraman

Gülşah KAHRAMAN, 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur ve halen İstanbul Barosuna kayıtlı olarak mesleğini sürdürmektedir.

Ticaret Hukuku, İş hukuku, Aile Hukuku ve Fikri Mülkiyet Hukuku alanlarında geniş bir dava tecrübesi bulunan KAHRAMAN, aynı zamanda Marka ve Patent vekili unvanına sahiptir.

Av. Göksu Avcılar

Göksu AVCILAR, 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş, ardından bir yıl İngiltere’de yabancı dil eğitimi aldıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Bilişim ve Teknoloji Hukuku Yüksek Lisans Programında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.   

Bilişim Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku,  Aile Hukuku ve İcra-İflas Hukuku alanlarına yoğunlaşmış olan AVCILAR, İş Hukuku uyuşmazlıklarında Uzman Arabulucu olarak görev yaptığı gibi,  İstanbul Valiliği bünyesinde kurulu Kadına Karşı Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezinde de çalışmaktadır.

Av. İrem Çakan

İrem ÇAKAN, 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş, ardından bir yıl İngiltere’de yabancı dil eğitimi aldıktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Bilişim ve Teknoloji Hukuku Yüksek Lisans Programında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.   

Bilişim Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku,  Aile Hukuku ve İcra-İflas Hukuku alanlarına yoğunlaşmış olan ÇAKAN, İş Hukuku uyuşmazlıklarında Uzman Arabulucu olarak görev yaptığı gibi,  İstanbul Valiliği bünyesinde kurulu Kadına Karşı Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezinde de çalışmaktadır.

Av. İpek Yeni 

İpek YENİ, 2018 yılında Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.
Çalışmalarını Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku ve Bilişim Hukuku alanlarında yoğunlaştırmıştır.

Aynur Akçay (İdare Amiri)